Tiskoviny a další detaily

Tiskoviny
Každý detail je důležitý, a to platí i u takových drobností jako jsou oznámení, pozvánky, jmenovky, stužky a jakékoli jiné dekorace. Veškeré detaily vaší svatby totiž spolu musí ladit a musí sjednocovat celkový dojem z vašeho jedinečného svatebního dne. 

Dokumenty
Důležitou, ale ne úplně příjemnou, součástí svatebního veselí je dokumentace. Všechny dokumenty, které jsou zapotřebí, seženeme, připravíme a vyřídíme. Shánění formulářů nebude tak narušovat klidný průběh vašeho svatebního dne, který byste měli prožít v klidu, harmonii a pohodě.

Doprava
Chcete přijet ve svůj svatební den v kočáře taženém koňmi jako princezna? Nebo se vám více líbí krása koní schovaných pod kapotou? Zajistíme dopravu na svatební obřad i na hostinu pro ženicha, nevěstu i svatebčany. 

Ubytování
Chcete svou svatební noc strávit v krásném prostředí zámku či hotelu? Nebo chcete pro sebe i své svatebčany obstarat příjemné ubytování v místě obřadu či oslavy? Zajistíme vám příjemné a cenově příznivé ubytování přesně podle vašich potřeb.

Snubní prsteny
Pokud nemáte čas a chuť trávit hodiny procházením zlatnictvími a vybíráním snubních prstenů, můžete využít naše rady, doporučení a širokou nabídku snubních prstenů v naší databázi, kde si vyberou i ti nejnáročnější.

Svatební cesta
Svatební cesta je fantastickou tečkou za fantastickým svatebním dnem. Abychom vám dokázali, jak naše služby mohou být komplexní, doporučíme vám nejkrásnější a nejromantičtější místa pro váš nový start do společného života.