Organizace svateb

Svatební den by měl být jedním z nejkrásnějších dnů v životě téměř každého člověka. Ta dlouho očekávaná chvíle plná napětí, vzrušení a příjemného lechtání motýlků v břiše, když nevěsta prochází uličkou ke svému budoucímu manželovi. A následně ta úleva, když si oba řeknou s úsměvem své ano, a pak již spokojeně na oslavě krájí svůj svatební dort. Toto vše by si měl každý člověk ze své svatby pamatovat a přesně k takovým pocitům vám můžeme pomoci. 

Odstřihneme od těchto příjemných věcí vše nepříjemné, zdlouhavé a časově náročné a vezmeme to na svá bedra. Zajistíme veškeré plánování, organizování, administrativu a koordinování. Budete si moci vychutnat svůj svatební den naplno a soustředit se hlavně na sebe, na svého manžela a všechny příjemné chvilky, které zůstanou ve vašich vzpomínkách navždy. 

Můžeme vám nabídnout široké portfolio služeb – zařídíme administrativu před i po svatbě, zajistíme oddávajícího při civilním i církevním sňatku, doporučíme vám jedinečný design svatebního obřadu, hostiny i oslavy. Navrhneme vám image s výběrem optimální kombinace barev, doplňků a květinové výzdoby. Sestavíme propracovaný svatební harmonogram, budeme pečovat o vás a vaše hosty. Jednoduše Vám splníme téměř jakékoli přání, aby váš svatební den byla ta pravá Fantazie!