Časté dotazy

Mám právo do organizace události zasahovat?
Samozřejmě. Vy tu máte hlavní slovo. Veškeré kroky organizace s vámi budeme projednávat a čekat na vaše schválení. Vše musí být podle vašich představ.

Budu vědět kolik mě to bude stát?
Ano, již od začátku. Na první schůzce si hrubě nastíníme podobu události a veškeré vaše požadavky. Následně vám uděláme cenovou kalkulaci. Každý výdaj nad rámec dohodnuté ceny s vámi bude prodiskutován a bez vašeho svolení vám nebude započítán. Konečná a počáteční kalkulace se bez vašeho svolení nesmí lišit.

Musím si nechat vše zařídit “na klíč”?
Nemusíte. Pokud máte kamarády, nebo rodinné příslušníky, kteří se do organizování rádi zapojí, nebo dokonce vy sami budete chtít s něčím pomoct, nebudeme vám v tom bránit. 

Mohu změnit některé věci v průběhu příprav?
Ano, můžete. Se změnami se vždy musí počítat, protože jinak věci vypadají v představách a jinak, když jsou provedeny v reálu. Samozřejmě výrazné změny týden před událostí nejsou u organizátorů oblíbené, ale vše se dá vždy vyřešit.

Budu mít přehled kolik jsem za co zaplatil?
Ano, hned s prvotní kalkulací dostanete i přibližný soupis položek nákladů. I když v průběhu organizování akce dojde ke změnám v rozložení nákladů na jednotlivé položky, vždy na závěr dostanete přesný výpis kolik jste za co zaplatili, aniž by se konečná cena od dohodnuté počáteční  lišila.

Musím platit nějaký extra příplatek za akce o víkendech, nebo ve svátek?
Nemusíte, my se rádi bavíme i o víkendech a svátcích a chápeme, že na tyto dny pracovního volna se veškeré akce a události plánují nejlépe.